USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hotel Casa Santos Guanajuato Guanajuato Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Hotel Casa Santos Guanajuato

ex. Casa Colonial Centro

Rezerwacja online
2026-09-22
2026-09-23

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

30

Hotel Casa Santos Guanajuato 3*


Muzeum Regionalne w Guanajuato Alhondiga jest w odległości 20 min spacerem, a Park Jardín de La Unión jest maksymalnie 1 km od Hotel Casa Santos Guanajuato.

Goście mogą cieszyć się pierwszorzędną lokalizacją bardzo blisko ogrodów. Diego Rivera Museum and Home leży w jedynie 550 metrach. Mercado Embajadoras znajduje się również w okolicy, o rzut kamieniem od tego hotelu. Casa Santos znajduje się około 10 min piechotą od kolejki linowej Alonso Underground.

Pokoje wyposażone są w jadalnię i restaurację tarasową oraz telewizja satelitarna dla wygody gości. Oddzielną toaletę i prysznic goście znajdą w łazienkach. Wygodny hotel oferuje również prywatne łazienki z oddzielną toaletą i prysznicem.

Dania kuchni japońskiej są serwowane w restauracji Mucho Pan, która znajduje się w 250 metrach.


Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Przyjazny zwierzętom

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Taras
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 22:00
Wyjazd: do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z Hotel Casa Santos Guanajuato?

    Podróż od Hotel Casa Santos Guanajuato do centrum miasta zajmuje 15 min spacerem.
  • 🚗

    Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd podczas pobytu w 3-gwiazdkowym Hotel Casa Santos Guanajuato?

    3-gwiazdkowy Hotel Casa Santos Guanajuato udostępnia parking.
  • Czy możemy zabrać nasze zwierzęta do Hotel Casa Santos Guanajuato?

    Tak, zwierzęta są dozwolone w Hotel Casa Santos Guanajuato.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-22
2026-09-23

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Hotel Casa Santos Guanajuato, Meksyk

C. San Sebastian 96, Guanajuato, Meksyk

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © getguanajuatohotels.com

All rights reserved